dzienotwartyedupl_banner_1.jpg
Strona główna>Aktualności>Archiwum>2016-10>Pierwszy uniwersytet z wykładami na Audioteka.pl

Pierwszy uniwersytet z wykładami na Audioteka.pl

Ponad milion użytkowników Audioteki może już słuchać wykładów Uniwersytetu SWPS. Uczelnia rozpoczęła współpracę w zakresie popularyzacji nauki z liderem rynku audiobooków w Polsce. Co tydzień w aplikacji mobilnej Audioteka.pl bezpłatnie udostępniane będą kolejne podcasty z wykładami.

Uniwersytet SWPS z powodzeniem popularyzuje naukę nie tylko na uczelni, ale także w sieci. Po zaledwie półtora roku działalności kanał uczelni na YouTube stał się najpopularniejszym i najlepiej ocenianym przez widzów kanałem uniwersyteckim w Polsce. Dziś liczba wyświetleń opublikowanych przez uczelnię materiałów edukacyjnych i naukowych przekracza już milion. Po sukcesie na YouTube Uniwersytet rozwija kolejny kanał dystrybucji wiedzy merytorycznej swoich naukowców w formie audio we współpracy z największym serwisem z audiobookami w Polsce - Audioteka.pl.

– Popularyzacja nauki to element misji Uniwersytetu SWPS. Chcemy w jak największym stopniu rozumieć i wychodzić naprzeciw potrzebom naszej społeczności. Konsekwentnie rozwijamy nasze działania, wykorzystując do tego wszelkie możliwości, jakie dziś oferuje internet. Podcasty, dostępne także offline, to niezwykle wygodna dla odbiorców forma przyswajania treści, w pełni dostosowana do ich potrzeb. Cieszy nas, że możemy dostarczać wiedzy i motywacji nie tylko sobie wzajemnie na uczelni, lecz także każdej osobie posiadającej dostęp do sieci – mówi dyrektor marketingu Uniwersytetu SWPS Kinga Nowacka.

Więcej informacji: www.centrumprasowe.swps.pl.

kategoria: aktualności|17 października 2016 r.