Strona główna>Aktualności>Archiwum>2017-03>Targi Akademia - warsztaty dla licealistów - informacja

Targi Akademia - warsztaty dla licealistów - informacja

Ślady na miejscu zbrodni – to bezpłatne warsztaty dla przyszłych studentów kierunku Prawo, Bezpieczeństwo Wewnętrznego, Kryminalistyka, które odbędą się 20 marca 2017 r. w ramach Targów Akademia na Uniwersytecie Gdańskim. Zapraszamy, wstęp wolny.

Spotkanie poprowadzi  dr Wojciech Wosek były policjant, ekspert w zakresie kryminalistyki i terroryzmu, wykładowca WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, Kierownik Katedry Bezpieczeństwa WSAiB.

Warsztaty skierowane są do maturzystów,  którzy zastanawiają się nad wyborem studiów i ścieżki zawodowej. To doskonała okazja dla tych,  którzy chcą pracować w zawodach prawniczych na przykład jako prokurator, sędzia lub też w służbach mundurowych, jako oficer śledczy czy technik kryminalistyki.

Wykład odbędzie się w ramach Targów Akademia organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego 20 marca, w godz. 11.00-12.00, w audytorium B na parterze.  Zapraszamy, wstęp wolny.

kategoria: warsztaty|11 marca 2017 r.