dzienotwartyedupl_banner_1.jpg
Strona główna>Aktualności>Archiwum>2013-03>Wicemarszałek Sejmu RP w WSH w Piotrkowie Trybunalskim

Wicemarszałek Sejmu RP w WSH w Piotrkowie Trybunalskim

W sobotę, 9 marca 2013 r. w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim odbył się wykład otwarty Wicemarszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Cezarego Grabarczyka pt. „Sejm w systemie organów władzy”.

W wykładzie udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych i wielu instytucji miasta i regionu, przedstawiciele mediów wykładowcy i studenci. W swoim wystąpieniu Marszałek Cezary Grabarczyk przypomniał dzieje polskiego parlamentu i jego przeobrażenia na przestrzeni czasu, a także aktualną kondycję, podział i kompetencje Sejmu i Senatu. Po wygłoszeniu wykładu Pan Marszałek odpowiadał na liczne pytania publiczności.

Współorganizatorem wykładu było Koło Samorządowo-Europejskie Platformy Obywatelskiej RP w Piotrkowie Trybunalskim.

Źródło: www.wsh.net.pl

kategoria: informacje|28 marca 2013 r.
swps_baner_2.jpg
wsisiz_logo_banner_3.jpg